HAKKIMIZDA

ŞİRKET PROFİLİ
1997 yılından itibaren şehirler arası yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet veren firmamızın misyonu yolculara en iyi ve en kaliteli şekilde seyahat hizmeti vermektir. Hedefini,’’Sizlerin Eseri’’sloganında saklı tutan Aybastı Özay Turizm filosunda bulunan yeni araçlarla konforlu yolcu taşımacılığı, yenilikçi hizmet anlayışı ilkeleriyle belirlediği değerleri oluşturmuştur.

MİSYONUMUZ
Konforlu, güvenli, hesaplı ve huzurlu yolcu taşımacılığında lider olmayı misyon edinmiş Aybastı Özay Turizm dinamik, çalışkan, güvenilir ve güler yüzlü personelleriyle kaliteyi ilke edinen aynı zamanda hizmetinde koşulsuz yolcu memnuniyetiyle yaşamayı kolaylaştırmayı hedeflemiştir.Kaynaklarımız ve gücümüzle hayata geçirdiğimiz beklenen kalitede güvenli ve avantajlı hizmet adımlarımızı yerel, ulusal boyutta sürdürmek çalışanları yolcu potansiyeliyle sektörde değer oluşturan öncü bir şirket olmaktır.

VİZYONUMUZ
Sizlerin eseri ilkemiz ve değerlerimizle tanımladığımız var oluş sebebimizi sürekli tutup yolcumuza kaliteli, güvenli ve avantajlı yeni bir hizmet sunmaktır.